Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Reklamacje i zwroty

IV. Realizacja zamówienia 

1. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że produkt jest dostępny 
w magazynie lub u dostawców. W przypadku niedostępności części produktów zamówionych przez Klienta, jest on informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzję o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia).

2. Realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania zamówień na towary, aż do wyczerpania się zapasów.

3. Zamówienia realizowane są w dni robocze w godzinach 9.00-16.00

4. Maksymalny czas realizacji zamówienia wynosi 14 dni.

5. W wypadku nastąpienia okoliczności uniemożliwiających realizację zamówienia, Sklep zastrzega sobie prawo do wstrzymania jego realizacji, a o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Klienta.

 

V. Zwrot towaru i odstąpienie od umowy

1.Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2014 r., poz. 827) Klient będący konsumentem ma prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży bez podania przyczyn, w terminie 14 dni od dnia dostarczenia towaru. Klient stosowną informację znajdzie również w pisemnym pouczeniu załączonym do przesyłki.

2. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy Konsument powinien poinformować o tym fakcie Sprzedającego drogą jednoznacznego oświadczenia:

- wypełniając formularz zwrotu załączony do niniejszego regulaminu (do pobrania pod treścią Regulaminu), a następnie przesyłając go e-mailem na adres jestesmy@pijanifolklorem.pl lub na adres pocztowy: Pijani Folklorem Krzysztof Pająk, ul.Św. Jana 11/4, 40-012 Katowice.

lub

- wysyłając własne oświadczenie e-mailem na adres jestesmy@pijanifolklorem.pl lub na adres pocztowy: Pijani Folklorem Krzysztof Pająk, ul.Św. Jana 11/4, 40-012 Katowice.

3. Konsument odstępujący od umowy ma obowiązek odesłać Sprzedającemu towar niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia złożenia oświadczenia 
o odstąpieniu od umowy sprzedaży.

4. Konsument odstępujący od umowy sprzedaży ponosi koszty odesłania produktu do Sprzedawcy.

5. Sprzedający zwraca wartość zakupionego towaru wraz z kosztami dostarczenia towaru (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Konsumenta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedającego).

6. Zwrot zapłaconej przez Konsumenta kwoty zostanie dokonany niezwłocznie tą samą metodą, którą wybrał Konsument dokonując zakupu, nie później jednak niż w terminie 14 dni od dnia odstąpienia Konsumenta od umowy. Na wyraźną prośbę Konsumenta, Sprzedający może dokonać zwrotu kwoty metodą wskazaną przez Konsumenta. Przy czym Konsument nie ponosi dodatkowych kosztów związanych ze zmianą metody zwrotu kosztów.

7.Sprzedający może wstrzymać się z wypłatą należnej kwoty do momentu otrzymania zwracanego towaru przez Konsumenta, lub do momentu otrzymania od Konsumenta dowodu nadania przesyłki, w zależności który fakt nastąpił wcześniej.

 

VI. Reklamacje zamówionego towaru

1. Klientowi przysługuje prawo złożenia reklamacji odnośnie wykonania umowy sprzedaży jak i również wykonania umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną.

2. W celu przyspieszenia procesu rozpatrzenia reklamacji, uprzejmie prosimy 
o wypełnienie formularza reklamacji zawierającego następujące dane: imię i nazwisko Klienta, opis niezgodności towaru z umową, w tym przyczynę reklamacji oraz kiedy i w jakich okolicznościach powstała niezgodność, datę zakupu, żądanie wymiany na inny egzemplarz, naprawę, obniżenie ceny lub zwrot gotówki.

Link do formularza znajduje się na dole strony, formularz w formie papierowej jest również dołączany do każdego zamówienia.

3. Reklamacje prosimy składać pisemnie na adres: Pijani Folklorem Krzysztof Pająk, ul.Św. Jana 11/4, 40-012 Katowice, lub drogą elektroniczną na adres e-mail: jestesmy@pijanifolklorem.pl

4. Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni od daty dostarczenia towaru do Sklepu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Copyright © 2016 www.nazwa.pl Sklepicom - sklepy internetowe